Kariera

Hand writing the words Team Work on virtual screen - Team work concept

Poszukiwany kandydat na stanowiskoMiejsce pracy: Mazańcowice (k. Bielsko – Biała)

Zakres obowiązków:

  • nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych i profesjonalnych relacji z kontrahentami na terenie kraju (w branży energetycznej, chemicznej, przemyśle spożywczym i wodociągach)
  • pozyskiwanie nowych klientów – aktywna sprzedaż
  • przygotowywanie i przedstawianie ofert
  • rozpoznawanie potrzeb klientów
  • udział w akcjach marketingowych i promocyjnych
  • stałe badanie rynku
  • działanie zgodnie z najwyższymi standardami etyki biznesowej
  • dbanie o wizerunek firmy
  • bieżące raportowanie
  • wizyty w zakładach produkcyjnych w całej Polsce

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane wydziały inżynieria środowiska i pokrewne)
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku z branży uzdatniania wody lub pokrewnej, znajomość rynku
  • motywacja do pogłębiania wiedzy z zakresu technologii wody
  • ogólna znajomość zagadnień technicznych
  • doświadczenie w sprzedaży B2B
  • doświadczenie w prowadzeniu rozmów biznesowych
  • umiejętność pozyskiwania kontaktów
  • umiejętność planowania i zarządzania czasem
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość obsługi komputera
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność
  • kreatywność, samodzielność i zaangażowanie
  • orientacja na realizację celów i wyników
  • dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dodatkowe benefity np. ubezpieczenie medyczne, kartę multisport
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy
  • szkolenia z zakresu oferowanych produktów oraz technologii
  • możliwość związania się na dłużej z firmą o stabilnej pozycji na rynku
  • przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres email: kariera@oriontec.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.