Kariéra

Hand writing the words Team Work on virtual screen - Team work concept

Hledáme uchazeče na poziciMísto práce: Mazańcowice (k. Bielsko-Biała)

Opis stanowiska:

  • projektowanie w programie AutoCad 2D/3D
  • tworzenie i aktualizacja kart katalogowych produktów wraz z szatą graficzną
  • prowadzenie dokumentacji wykonawczej i powykonawczej
  • przygotowywanie dokumentacji techniczno-ruchowej
  • aktualizacja i archiwizacja dokumentacji technicznej dla wykonanych obiektów
  • stały kontakt z klientem w sprawach dotyczących realizacji projektów
  • tworzenie ofert technicznych
  • współpraca z inżynierami i projektantami
  • terminowość oraz dbanie o jakość wykonywanych zadań

Wymagania:

  • biegła znajomość programu AutoCad 2D/3D
  • umiejętność tworzenia wizualizacji
  • doświadczenie w branży mechanicznej/energetycznej/inżynieryjnej/chemicznej
  • wiedza z zakresu podstawowych norm wymiarowania technicznego
  • podstawowa wiedza z zakresu uzdatniania wody
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • język angielski w stopniu komunikatywnym
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność sprawnego rozwiązywania problemów technicznych
  • prawo jazdy kategorii B
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie w firmie z wieloletnim doświadczeniem
  • miłą atmosferę oraz dobre warunki pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres email: kariera@oriontec.pl Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

  • zarządzanie pionem produkcji
  • zarządzanie przygotowaniem technologicznym produkcji
  • raportowanie wyników produkcyjnych
  • koordynowanie i zarządzanie procesem produkcyjnym: realizacja planu produkcyjnego
  • nadzór nad istniejącymi procesami produkcyjnymi
  • nadzór nad dokumentacją technologiczną
  • współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • wiedza z zakresu planowania i rozliczania produkcji
  • umiejętność analizy i podejmowania decyzji
  • wykształcenie techniczne mile widziane wyższe
  • umiejętność zarządzania zespołem pracowniczym
  • zdolności komunikacyjne i organizacyjne
  • umiejętność pracy w grupie
  • zaangażowanie oraz dobra organizacja pracy
  • samodzielność, wysokie poczucie odpowiedzialności
  • nastawienie na cel i współpracę
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku