Wkłady filtracyjne

wkłady filtracyjne

Wkłady filtracyjne

Profesjonalny, wysokiej jakości wkład filtracyjny to gwarancja krystalicznie czystej wody na wyciągnięcie ręki. Każdy wkład filtrujący dostępny w ofercie Oriontec zapewnia odczuwalne korzyści. Technologia wykonania sprawia, że wkłady filtracyjne – niezależnie od marki, charakteryzują się wysoką dokładnością segregacji, co dodatkowo podwyższa skuteczność zawartych filtrów węglowych. Produkty te doskonale zmniejszają mętność wody i obniżają poziom chloru oraz specyficznego zapachu, a także smaku.

Rodzaje wkładów filtracyjnych

Oriontec oferuje sprawdzone, wysokiej jakości wkłady filtracyjne wszystkich typów. Asortyment obejmuje duże zestawienie produktów węglowych. Wkład filtracyjny tego typu przeznaczony jest do usuwania z wody przede wszystkim związków chemicznych. W ten sposób bezpośrednio działa na jej zapach oraz smak.

Popularnym rozwiązaniem jest również wkład filtrujący o działaniu mechanicznym. Jego zadaniem nie jest usuwanie zanieczyszczeń chemicznych, ale np. piasku lub szlamu. Bywa więc wykorzystywany jako podstawowy element większego cyklu do uzdatniania. Inne rozwiązania to m.in. wkład filtrujący o działaniu odżelaziającym oraz antybakteryjnym. To bardziej specjalistyczne typy produktów, które znajdują zastosowanie w przypadku wody wymagającej obniżenia stężenia żelaza, a także przy produkcji wody spożywczej.

Zastosowanie wkładów filtrujących

Możliwości wykorzystania tej gamy produktów są wyjątkowo szerokie. Wkład filtracyjny zapewnia skuteczne oczyszczenie wody z wybranych elementów nie tylko w warunkach domowych i systemach odwróconej osmozy. Różnorodność technologii wykonania pozwala na ich wykorzystywanie w zakresie przemysłowym – od produkcji wody spożywczej po instalacje wodne wymagające cieszy wyższej jakości.

FC254050FA
Rodzaj:
FC – filter cartridge
Średnica:
25 = 2,5”
Długość wkładu:
40, 30, 20, 10”
Dokładność filtracji:
50, 20, 10, 5 mikronarz
FC2540MB50FA
Rodzaj:
FC – filter cartridge
Średnica:
25 = 2,5”
Długość wkładu:
40, 30, 20, 10”
Typ:
MB – melt blown;
pianka ekonomiczne, absolutne, nominalne
Dokładność filtracji:
50, 20, 10, 5 mikronarz

Zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy na stronie kontaktowej

Zainteresowany współpracą z nami?Zobacz też