"Odpowiedzialne uzdatnianie wody”
WP_20170922_15_00_35_Pro
Krzysztof Jasik
Prezes

0

zrealizowanych inwestycji

0

pracowników

0

zadowolonych klientów

Coś więcej o firmie

Firma PKPU Oriontec powstała w 1994 roku, od 2016 roku przekształca się w Oriontec Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa. Od lat rozwijamy naszą wiedzę oraz doświadczenie dostarczając najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w zakresie uzdatniania wody.

Oferowane technologie, produkty oraz urządzenia mają zastosowanie wszędzie tam, gdzie wymagana jest wysoka jakość wody uzdatnionej m.in. w przemyśle energetycznym, ciepłowniczym, maszynowym, farmaceutycznym, kosmetycznym, chemicznym, petrochemicznym, spożywczym oraz w biotechnologii.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu bazujemy na sprawdzonych i bezpiecznych rozwiązaniach dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

 

Wizja firmy

Mając na uwadze jak ważnym elementem życia jest woda staramy się, aby była ona jak najlepszej jakości. Poprzez rozwój i stałe doskonalenie pracowników rozszerzamy swoją funkcjonalność skupiając się na obszarach naszych kluczowych kompetencji.
W oparciu o ponad 20 letnie doświadczenie i siłę budowanego zespołu oraz dzięki współpracy z partnerami, którzy wspierają nas swoją wiedzą i potencjałem, chcemy docierać do sedna Twoich potrzeb i tworzyć najlepiej odpowiadające rozwiązania z zachowanie najwyższych standardów etyki biznesowej.

Dążymy do

profesjonalizmu
zadowolenia klientów
skuteczności oferowanych technologii

Zainteresowany współpracą z nami?