O firmie

"Odpowiedzialne uzdatnianie wody”
Krzysztof Jasik
Krzysztof Jasik
Prezes

0

zrealizowanych inwestycji

0

pracowników

0

zadowolonych klientów

Coś więcej o firmie

Firma Oriontec sp. z o.o. sp. k. powstała w 2016 roku. Dzięki know-how firmy Oriontec Krzysztof Jasik, która obecna jest na rynku nieprzerwalnie od 1994 roku, i ścisłej współpracy obu podmiotów, rozwijamy naszą wiedzę oraz doświadczenie specjalizując się w zakresie nowoczesnych technologii uzdatniania wody.

Oferowane technologie, produkty oraz urządzenia mają zastosowanie wszędzie tam, gdzie wymagana jest wysoka jakość wody uzdatnionej m.in. w przemyśle energetycznym, ciepłowniczym, maszynowym, farmaceutycznym, kosmetycznym, chemicznym, petrochemicznym, spożywczym oraz w biotechnologii.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu bazujemy na sprawdzonych i bezpiecznych rozwiązaniach dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

 

Wizja firmy

Mając na uwadze jak ważnym elementem życia jest woda staramy się, aby była ona jak najlepszej jakości. Poprzez rozwój i stałe doskonalenie pracowników rozszerzamy swoją funkcjonalność skupiając się na obszarach naszych kluczowych kompetencji.
W oparciu o ponad 25 letnie doświadczenie i siłę budowanego zespołu oraz dzięki współpracy z partnerami, którzy wspierają nas swoją wiedzą i potencjałem, chcemy docierać do sedna Twoich potrzeb i tworzyć najlepiej odpowiadające rozwiązania z zachowaniem najwyższych standardów etyki biznesowej.

Dążymy do

profesjonalizmu
zadowolenia klientów
skuteczności oferowanych technologii

Zainteresowany współpracą z nami?