Usługi projektowe

Projektowanie urządzeń membranowych

Usługi projektowe

Usługi projektowe świadczone przez firmę Oriontec, to możliwość połączenia szerokiej oferty produktowej oraz wiedzy i doświadczenia. Teoria i praktyka, zasoby i know how – taka kompilacja to pewność, że Twoja inwestycja przebiegnie prawidłowo na każdym etapie. Zapewniamy wszechstronne i różnorodne usługi projektowe obejmujące:

  • projektowania instalacji jonitowych i membranowych;
  • doboru technologii;
  • obliczeń technologicznych opartych o analizę wody zasilającej;
  • doboru preparatów chemicznych i sposobu dawkowania.

Projektowanie instalacji filtrujących wodę

Wybierając Oriontec możesz liczyć na profesjonalny projekt instalacji przeznaczonych do filtrowania wody. Zakres usług w tym zakresie obejmuje zarówno standardowe układy filtrujące, jak i zaawansowane technologicznie koncepcje oparte na nietypowych rozwiązaniach. Zmiękczacze, odżelaziacze, systemy odwróconej osmozy, ultra- i nanofiltracja – wybierając naszą ofertę, możesz liczyć nie tylko na wiedzę specjalistów, ale także wieloletnie doświadczenie w zakresie optymalizacji i projektowania instalacji.

Fachowa konsultacja przy doborze preparatów do oczyszczania wody

Wiemy, jak ważna jest wiedza i pewność Klientów, że wybierany produkt spełni ich oczekiwania. Dlatego zapewniamy pełne wsparcie techniczne w procesie przed i posprzedażowym. Dzielimy się umiejętnościami, wiedzą oraz zebranym doświadczeniem – dotyczy to zarówno układów instalacji, jak i doboru odpowiednich preparatów przeznaczonych do oczyszczania wody.

Stacja uzdatniania wody – projekt

W szerokiej ofercie Oriontec znajdziesz najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, pozwalające na optymalizację procesów filtracyjnych, gwarantując oszczędności i znacznie większą wydajność. Stacja uzdatniania wody – projekt, przystosowana do indywidualnych potrzeb od podstaw – projekt, po realizację, to gwarancja zadowolenia i uzyskania najlepszych rezultatów z filtracji, jakiej wymaga Klient.

Skontaktuj się z naszym działem handlowym i doradcami technicznymi, a otrzymasz kompleksową informację. Wskażemy i podpowiemy, jaki produkt będzie najkorzystniejszy dla Twoich potrzeb i oczekiwań.

Projekt stacji uzdatniania wody

Zainteresowany współpracą z nami?