żywice jonowymienne

Marka Jacobi jest firmą oferującą najszerszy wybór rozwiązań do filtracji i oczyszczania wody z wykorzystaniem węgla aktywnego. Węgiel dostępny w ofercie występuje w kilku postaciach. Najpopularniejszymi z nich są wersje sproszkowane, wytłoczone oraz granulowane. Jacobi wykorzystuje ekologiczne surowce takie jak różne gatunki węgla, drewna, a nawet łupiny orzecha kokosowego.

Producent żywic jonowowymiennych JACOBI

Marka JACOBI jest obecnie jedną z największych firm oferujących komponenty wykorzystujące węgiel aktywny. W ich szerokiej ofercie znajdują się między innymi węgiel wytwarzany na bazie łupin orzechów kokosowych, drewna, węgla brunatnego oraz węgla bitumicznego. W zależności od przeznaczenia produkty dostępne są w kilku wariantach, granulkach, proszku, wytłaczanych, filcowych i sferycznych.

Największymi zaletami produktów marki JACOBI jest stosunkowo niska cena w zestawieniu z jakością oraz wydajnością, jaką oferują w swoich artykułach. Co więcej, żywice jonowe stanowią obecnie jeden z najefektywniejszych komponentów dla technologii selektywnego oczyszczania wody. Występują w postaci granulatów o średnicy pomiędzy 0,5 a 1,2 mm. Ich zadaniem jest optymalizacja uzdatniania wody przy jej jednoczesnym zmiękczeniu.

Zalety stosowania żywicy jonowymmiennej marki JACOBI

Węgiel aktywowany jest jednym z najistotniejszych komponentów występujących w procesach uzdatniania wody pitnej. Bez względu na możliwe zagrożenie, które może objawiać się w postaci nieprzyjemnego zapachu, twardości, czy mętności cieczy, marka dysponuje rozwiązaniami dedykowanymi bezpośrednio do konkretnego problemu. Firma JACOBI oferuje produkty umożliwiające wyeliminowanie z cieczy metali ciężkich, żelaza oraz soli.

Dzięki zastosowaniu żywic jonowymiennych marki JACOBI, możliwe jest uzdatnienie wody pitnej, wody przemysłowej, a także ścieków. Wszystkie produkty oferowane przez firmę, posiadają atesty niezbędne do oczyszczania wody filtrowanej w celach konsumpcyjnych.

Żywice jonowymienne JACOBI – cena

W naszej ofercie znajdują się żywice jonowymienne firmy JACOBI. Prosimy o kontakt w celu indywidualnej wyceny.

 

[stm_sidebar sidebar=”577″]

Zainteresowany współpracą z nami?